Právě probíhá Akce 20 % SLEVA na koktejl. CHCI SLEVU

co vás nejvíce zajímá o simplymixu

Postup přípravy koktejlu.

Do šejkru nalij 300 ml pitné vody, přidej 92 g směsi (cca 2,5 odměrky) a pořádně namixuj. Pro dochucení přidej ochucující směs dle libosti.

Můžu po koktejlu zhubnout?

Ano, pokud máš tak velký energetický výdej, který předčí tvůj celkový energetický příjem. Koktejl není primárně určený pro redukci hmotnosti, ale jako kompletní náhrada stravy, včetně vitaminů a minerálů. Každá porce obsahuje 20 % doporučených hodnot na makro a mikroživiny.

Odkud ingredience pochází?

Suroviny jsou 100% rostlinné a většina z nich pochází z evropských zdrojů. Výjimkou jsou např. superfoods maca (Peru) a ashwagandha (Indie).

Co je to maltodextrin?

Maltodextrin je bílý prášek, který se vyrábí hydrolýzou škrobu. Jako výchozí surovina se používá kukuřice, rýže nebo pšenice. Procesem se získá bílý až světle žlutý prášek se středně sladkou chutí, který slouží jako zdroj energie.

Jsou obaly recyklovatelné?

Obaly jsou označené symbolem 7, což znamená, že se třídí do kontejneru na plasty.

Mohu pít koktejl během těhotenství?

Ano. Pokud byste jinak nemohla sníst nutričně vyvážené jídlo. Doporučujeme však nahradit příchutě ovocem. V těhotenství je vhodné zařadit co nejvíce běžných nezpracovaných surovin a dbát na pestrost jídelníčku.

Co je to Ashwagandha?

Ashwagandha je významným antioxidantem. Je to rostlina, která podporuje normální činnost kardiovaskulárního, reprodukčního a dýchacího systému. Zvyšuje energii, vitalitu, koncentraci a výdrž. Pozitivně působí i proti stresu.

Co je to Maka?

Maka je rostlina, která pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví. Vitalitu, plodnost, sexualitu a hormonální systém. Je také zdrojem fytoestrogenu.