Právě probíhá SLEVA 23 % na starter packCHCI SLEVU

Hodnocení obchodu

4,7 19 hodnocení
5
17x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Sabina | 2.11.2023
Velká reklama, to ano, ale serióznost vůči zákazníkovi nulová. Objednala jsem 15 tyčinek v nynější akci a nestačila jsem se divit, když jsem zjistila , že trvanlivost je to 8., u některých do 11.11.2023, což je za 9 dní. Považuji za samozřejmost uvést u výrobků důvod snížení ceny, pokud je tak pádný jako končící trvanlivost. Toto považuji za nehoráznost!
KV Avatar autora Karel Vyhnánek | 12.1.2023
Za mě koktejly super, chuťově vynikající, zatím jsem ochutnal 4 příchutě a jednoznačně mi nejvíce chutnal banán. Právě jsem objednal další dávku. Hodnotím 5ti hvězdičkami, avšak malou chybou to má, chce to po smíchání chuti mít jinou krabičku, obal se nedá prakticky zavřít
GZ Avatar autora Gabriela Zámečníková | 9.1.2023
Dobrý den, bohužel nevím kde je možné se zeptat, tak využívám Vaše "hodnocení obchodu" k dotazu. Již 4x jsem si objednala Vaše produkty. Zajímalo by mě, kdy vzniká nárok na slevový kupón? A dále kde mám napsat, že nechci posílat odměrku při objednávání koktejlu.
HJ Avatar autora Hynek Jůn | 23.11.2022
Naprostá spokojenost. Vlastnostmi srovnatelné s ostatními náhradami jídel. Velká výběr příchutí a bezkonkurenční cena.
J Avatar autora Julie | 21.11.2022
Měla jsem obavy, že mi prášek nebude chutnat, ale z chuti jsem nakonec nadšená. Po covidu mi přestaly chutnat proteinové doplňky, protože v nich cítím proteinovou pachuť. Tady ale žádnou necítím, směs nemá žádný "ocásek" a jelikož málo sladím, tak mi protein chutná i samotný bez příchutě. Zatím jsem vyzkoušela jahodu a kokos. Jahodu můžu doporučit, ale kokos je umělý. Nejlepší náhrada jídla jakou jsem kdy zkusila!
M Avatar autora Marek | 4.10.2022
S náhradami jídel mám celkem velké zkušenosti, vyzkoušel jsem značek, že bych to nespočítal na rukou. Dávám pět hvězdiček i přes to, že jsem ochutnal lepší a chutnější - cena za SimplyMix je ale i kolikrát víc než dvakrát nižší než konkurence - proto pět hvězd. Líbí se mi, že si člověk může přímo nachytat svou příchuť či smíchat dvě. Já osobně bych však preferoval, aby se to prodávalo již smíchané, mám doma z toho akorát bordel a musím si hlídat, kterou příchuť mám zrovna otevřenou. Bohužel bez příchuti je to celkem nepoživatelné, což je docela logické - každý si přece tu příchuť stejně dá, tak proč ne. Co mi asi nejvíc vadí, že produkt docela rád hrudkuje (v SimplyMix shakeru úplně šíleně. Poté se také usazují nějaké složky na dně shakeru, takže v průběhu “jezení” je nejlepší to vždy trochu promíchat. I přes takovéto nedostatky, které konkurence nemají a jsou chuťově někdy lepší, dávám pět hvězd, cena je absolutně úžasná a co nejvíc - zasytí to a člověku opravdu nic nechybí. Mně teda možná jen to maso (to by mohla vylepšit nová příchuť do slana?:) ).
LD Avatar autora Lenka Dostálová | 8.8.2022
Nejlepší koktejl jaký znám, každý den se na něj těším!!! :-) Zasytí, dobře chutná a cena? Bez debat ;-)
VT Avatar autora Vítězslav Trpišovský | 3.8.2022
Ze SimplyMixu jsem nadšený! Nejdůležitější pro mě je, že je veganský a na druhém místě je cena. Pokud se nebude nic zásadně měnit tak zůstanu pravidelným odběratelem.
AB Avatar autora Adam Barták | 1.8.2022
S produktem jsem spokojený. Co nejvíce oceňuji je cena. Jako student si nemohu dovolit zbytečné výdaje navíc, tak oběd za 25 korun přijde vhod. Určitě budu objednávat zase.
J Avatar autora Julča | 29.3.2022
Nejefektivnější způsob stravování!!! Rychlé, dobré, výživné! Super.
J Avatar autora Jarda | 29.3.2022
Zasytí na dlouhou dobu a skvěle chutná. Navíc obsah Ashwaghandy mě ve složení mile překvapil. Dávám 10 bodů z 5 :).
M Avatar autora Martina | 29.3.2022
Jednoduše skvělý! Chuť, cena i složení.
J Avatar autora Jana | 29.3.2022
Velmi efektivní co se do času přípravy jídla týká a navíc za super cenu. Něco takového mi na trhu chybělo.
H Avatar autora Honza | 29.3.2022
Miluju tu chuť a rychlost přípravy. Dávám si koktejl téměř každý den a vlastně si už neumím představit bez něj fungovat.
Z Avatar autora Zuzka | 29.3.2022
Jako matka dvou dětí nemám věčně čas se pořádně najíst. A cpát se rohlíkama už mě nebavilo. Jakmile jsem objevila SimplyMix, zaujalo mě hlavně složení. Tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám, no a teď má své místo v kuchyni už pořád. Nedám na něj dopustit!
L Avatar autora Lukáš | 29.3.2022
Myslím, že jsem si vytvořil na SimplyMixu závislost. Je to tak dobré a navíc připravené během chvíle. Nejvíc mě baví, že si můžu každý den namixovat jinou příchuť. To je super!
I Avatar autora Iveta | 29.3.2022
Ty moje rána, to je jedna velká nestíhačka a často zjistím až na oběd, že jsem vlastně nesnídala a to vůbec není pro moje tělo dobré. Díky SimplyMixu se mi to už neděje. Zamíchám během chvíle, dám příchuť na kterou mám zrovna chuť a jdu. Pecka!
P Avatar autora Petra | 29.3.2022
Skvělá chuť a rychlá příprava! Za mě TOP!
MH Avatar autora Milan Hrnčál | 3.3.2022
Super produkt, skvělá chuť. Konečně je na trhu něco, co mě zasytí a skvěle to chutná.